Apartamento Marbelsun 4

  • 65 μ²

Το Apartamento Marbelsun 4 Μαρμπέλλα 65 τ.μ. Απέχει μόνο 7 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία Plaza de los Naranjos και μπορεί να φιλοξενήσει έως 2 άτομα. Οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν και να απολαύσουν τη θέα στην πόλη από βεράντα του ξενοδοχείου.

Το Apartamento Marbelsun 4 περιλαμβάνει βεράντα και χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Αυτό το κατάλυμα παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Για να συνεχίσετε να ακολουθείτε το πρόγραμμα άσκησης, σας παρέχεται πρόσβαση σε όμιλος γκολφ.

Απολαύστε μικρή κουζίνα που παρέχεται στο Apartamento Marbelsun 4 και είναι εξοπλισμένη με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη για την εξυπηρέτησή σας.

Το Λιμάνι της Marbella απέχει 850 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Edificio El Cisne βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamento Marbelsun 4 Μαρμπέλλα
Apartamento Marbelsun 7
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Marbelsun 7

0 μ από το κατάλυμα
USD 298 USD 268
ανά νύχτα
Hola Marbella Charming Apartment Beach & Old Town
Τιμή μόνο για κινητά

Hola Marbella Charming Apartment Beach & Old Town

52 μ από το κατάλυμα
Apartamento Marbelsun Ll
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Marbelsun Ll

8.0
Πολύ καλό 51 σχόλια
93 μ από το κατάλυμα
USD 328 USD 295
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ασφάλεια
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Εποχική εξωτερική πισίνα
    • Παραλία

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000290290006806660000000000000000VUT/MA/604500,VUT/MA/60450
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Apartamento Marbelsun 4;
      Το Apartamento Marbelsun 4 βρίσκεται κοντά σε Plaza de los Naranjos.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Apartamento Marbelsun 4;
      Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Marbelsun 4 θα είναι 298€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Apartamento Marbelsun 4;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Apartamento Marbelsun 4 περιλαμβάνουν Los Abanicos και El Oasis de Juani και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο το Apartamento Marbelsun 4;
      Όχι, στο το Apartamento Marbelsun 4 δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 65 μ².

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamento Marbelsun 4 Μαρμπέλλα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο